KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413438
nr 1441 3438
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Berndt Wennström (f. 1945), Signerad, Cyklist. Olja på duk, 27. 5x22,5, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:40:38
1.100 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström